Menü Kapat

Kurumsal Marka Yönetimi Kursu

Bir markası web sitesi ya da ürünü olan kişiler için markalaşma amaçlı eğitimdir.

Bir marka yaratmayı ya da var olan bir markayı doğru tekniklerle yönetmek için gerekli temel becerileri kazandırmayı hedeflemektedir.

Hızlandırılmış ve kısa bir kurs olması ile temel seviyede eğitimleri içerir. Daha ileri düzey eğitimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu eğitim programı katılımcılara, marka kavramını doğru anlamak ve oluşturmak, yönetmek ve geliştirmek için gerekli becerileri kazandırmayı hedefler.


Katılımcıda Aranan Gereksinimler;

Bilgisayar kullanmayı bilen herkes eğitime katılabilir.

Eğitim Sonunda Katılımcı;

Bir markanın, bir firmanın, bir ürünün ya da bir kişinin kendi işlerinin; markalaşma ihtiyaçlarını kurabilecek ve yönetebilecek gerekli değişiklikleri ve marka kavramsal gerekliliklerini hayata geçirebilecek BİLGİ BİRİKİMİNE sahip olacaktır.

Kimler Katılabilir?

Dijital pazarlama ve dijital mecralarda yer almak isteyen, internet ve dijital pazarlama okur yazarlığını hedefleyen, mevcut işini internete taşımak isteyen, internet üzerinden iş yapmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Süresi Nedir, Ne Zaman ve Nerede Başlıyor?

Eğitimin süresi 10 saattir. Eğitimin başlaması için en az 5 kursiyerin katılımı sağlanmalıdır. Açılış sayfamızdaki form ile ön kaydınızı yaptıktan sonra kurs ve zamanı konusunda bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  • Marka Nedir?
    Bu bölümde daha fazla bilgi yok
  • Kişisel Ve Kurumsal Marka Yönetim İlkeleri
    Bu bölümde daha fazla bilgi yok
  • Stratejik Yönetim, Hedef Belirleme Ve Hedef İzleme Seçenekleri
    Bu bölümde daha fazla bilgi yok

Eğitmen

2014 yılından bugüne, web sitesi tasarımı ve kurulumu, e-Ticaret siteleri için kurulum, reklam ve işletme, destek ve danışmanlık hizmetleri verdim. Bu bilgiler “İşimi İnternette Kuruyorum” adıyla kitaplaştı ve aynı içeriğin kurs/eğitim sürümünü de hazırladım.

Şimdiki hedef, genç nüfusun giderek artan şekilde kendi işini yapma ve iletişimle büyüme isteğinin destekçisi olarak kitlelerle buluşmak, Türkiye piyasasının ve toplumun gerçeklerine uygun şekilde hazırlanmış içerikle herkes için fayda yaratmaktır.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0