Menü Kapat

Linux Sistem Yönetimi

Bu eğitim programı diğer tüm Linux eğitimi programlarını kapsayan  sistem yöneticisi eğitimidir.

Güncelleme: Temel Eğitim 101-102,Linux Web,Ağ,Email,Veritabanı programları tek programda birleştirilmiştir.


Katılımcıda Aranan Gereksinimler

  • İşletim sistemini (Microsoft Windows, Linux, Apple MacOS gibi) kullanabilen,
  • Temel olarak network bilgisine sahip olan. Örneğin bir bilgisayara ip adresi atayabilmek veya bir modem ile PCyi internete bağlayabilmek vb. becerilere sahip,
  • Linux tabanlı işletim sistemlerine karşı meraklı olmak veya temel bilgiye sahip fakat kendini geliştirmek isteyen,
  • Linux tabanlı veritabanı kurulumu,yönetimi,dizaynı konularında kendini geliştirmek isteyen herkes eğitimimize katılabilir.

Eğitim Sonunda Katılımcı;

Lİnux tabanlı sunucularda veritabanı sunucularını kuruyor ve aktif olarak kullanabilme bilgisine sahip olacak.Karşısına çıkabilecek problemleri çözebilecek.Ayrıca projelendirme ve ölçeklenebilir yapılar kurmaya yeterli derecede bilgiye sahip olacaktır.

Kimler Katılabilir?

Bilişim dünyasına bir adım atmak isteyen,kendini geliştirmek isteyen kişiler veya IT personeli olarak çalışmakta olduğu işyerindeki sistemlere hakimiyet sağlamak isteyenler bu eğitime katılabilir.

Eğitim Süresi Nedir, Ne Zaman ve Nerede Başlıyor?

Eğitim süresi 90 saattir. Eğitimin başlaması için en az 10 kursiyerin katılımı sağlanmalıdır. Açılış sayfamızdaki form ile ön kaydınızı yaptıktan sonra kurs ve zamanı konusunda bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Eğitmen

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.Linux sistem yöneticisi ve bilişim danışmanıdır.On beş yıl önce başladığı mesleki faaliyetlerini 2012 yılında kurduğu firmada devam ettirmektedir.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0