Menü Kapat

İşimi İnternette Kuruyorum

Bu eğitim programı katılımcılara, internet dünyasında kendi işlerini başlatmak için gerekli becerileri kazandırmayı hedefler.


Katılımcıda Aranan Gereksinimler;

Bilgisayar kullanmayı bilen herkes eğitime katılabilir.

Eğitim Sonunda Katılımcı;

Bir markanın, bir firmanın, bir ürünün ya da bir kişinin kendi işlerinin; Facebook, Twitter, Instagram vb. gibi diğer sosyal mecralarda temsilini, yönetimini ve paylaşımlarını yapabilecek, müşteri / hedef kitle ilişkilerini yönetebilecek,  dijital pazarlama ve reklam konularını temel seviyede hayata geçirebilecek BİLGİ BİRİKİMİNE sahip olacaktır.

Kimler Katılabilir?

Dijital pazarlama ve dijital mecralarda yer almak isteyen, internet ve dijital pazarlama okur yazarlığını hedefleyen, mevcut işini internete taşımak isteyen, internet üzerinden iş yapmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Süresi Nedir, Ne Zaman ve Nerede Başlıyor?

Eğitimin süresi 20 saattir. Eğitimin başlaması için en az 10 kursiyerin katılımı sağlanmalıdır. Açılış sayfamızdaki form ile ön kaydınızı yaptıktan sonra kurs ve zamanı konusunda bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.
  Eğitmen

  2014 yılından bugüne, web sitesi tasarımı ve kurulumu, e-Ticaret siteleri için kurulum, reklam ve işletme, destek ve danışmanlık hizmetleri verdim. Bu bilgiler “İşimi İnternette Kuruyorum” adıyla kitaplaştı ve aynı içeriğin kurs/eğitim sürümünü de hazırladım.

  Şimdiki hedef, genç nüfusun giderek artan şekilde kendi işini yapma ve iletişimle büyüme isteğinin destekçisi olarak kitlelerle buluşmak, Türkiye piyasasının ve toplumun gerçeklerine uygun şekilde hazırlanmış içerikle herkes için fayda yaratmaktır.

  0.0
  0 total
  5
  0
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0