Menü Kapat

Hızlandırılmış Web Sitesi Yapımı Eğitimi

Bu eğitim, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) yoluyla web sitesi tasarlamak için temel becerileri kazandırır. Kurs sonunda sıfırdan web sitesi açmak için gerekli teknik bilgileri ve temel düzeyde kullanımlarını öğrenmiş olacaksınız.

Hızlandırılmış ve kısa bir kurs olması ile temel seviyede eğitimleri içerir. Daha ileri düzey eğitimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Katılımcıda Aranan Gereksinimler;

Bilgisayar kullanmayı bilen herkes eğitime katılabilir.

Eğitim Sonunda Katılımcı;

Sıfırdan bir web sitesi yapmak için gerekli tüm becerilere sahip olacaktır. İnternet sitesi nasıl yapılır? Web sitesi açmak için ne lazım? gibi soruların tümünü bu eğitimde konu edecek ve öğreneceğiz.

Dahası, bunu profesyonel biçimde yapıp mesleğiniz haline getirebileceksiniz.

Kimler Katılabilir?

Dijital mecralarda yer almak isteyen, internette web sitesi sahibi olmayı hedefleyen, mevcut kişisel web sitesi açmak isteyen, profesyonel anlamda web sitesi tasarımı yapmak isteyen, işini internete taşımak isteyen, internet üzerinden iş yapmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Süresi Nedir, Ne Zaman ve Nerede Başlıyor?

Eğitimin süresi 10 saattir. Eğitimin başlaması için en az 10 kursiyerin katılımı sağlanmalıdır. Açılış sayfamızdaki form ile ön kaydınızı yaptıktan sonra kurs ve zamanı konusunda bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

 • Alan Adı Ve Barındırma Alma, Kurma Ve Yapılandırma
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • E-Posta Kurulumu Ve Yapılandırma
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • İçerik Yönetim Sistemleri (Wordpress, Joomla, Drupal Ve Opencart Sistemlerini İçerir) Kurulumu Ve Yapılandırması
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Önemli Eklentiler
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • E-Ticaret İhtiyaçları
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok

Eğitmen

2014 yılından bugüne, web sitesi tasarımı ve kurulumu, e-Ticaret siteleri için kurulum, reklam ve işletme, destek ve danışmanlık hizmetleri verdim. Bu bilgiler “İşimi İnternette Kuruyorum” adıyla kitaplaştı ve aynı içeriğin kurs/eğitim sürümünü de hazırladım.

Şimdiki hedef, genç nüfusun giderek artan şekilde kendi işini yapma ve iletişimle büyüme isteğinin destekçisi olarak kitlelerle buluşmak, Türkiye piyasasının ve toplumun gerçeklerine uygun şekilde hazırlanmış içerikle herkes için fayda yaratmaktır.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0