Menü Kapat

Yaratıcı Drama Eğitimi

Bu eğitim programı katılımcılara; yaratıcılık ve estetik gelişimin kazandırılması, eleştirel düşünme yeteneğinin geliştirilmesi, sosyal gelişim ve birlikte çalışma becerisi geliştirme, kendini tanıma için gerekli becerileri kazandırmayı hedefler.


Bu eğitim, aslında her kurumun, organizasyonun  çalışanlarına vermesi gereken bir eğitimdir. Çalışanların başarısını ve operasyonel başarıyı doğrudan arttıran bir eğitimdir. FARKINDALIK YARATMAYI Ve Doğru Teknikleri Kazandırmayı Hedefler.

Katılımcıda Aranan Gereksinimler;

Kursa herkes katılabilir, yaş ya da başka bir yeterlilik aranmamaktadır.

Eğitim Sonunda Katılımcı;

Kişi kendini daha iyi tanıyarak sosyal becerilerini,iş, arkadaş, aile kısacası tüm çevresiyle daha sağlıklı beklentiler kurmayı ilişkilerini düzenlemek için gerekli TEMEL BİLGİ BİRİKİMİNE sahip olacaktır.

Kimler Katılabilir?

Kursa herkes katılabilir, yaş ya da başka bir yeterlilik aranmamaktadır. Bununla birlikte belediye personelinde zabıta,güvenlik görevlisi, vezne görevlileri gibi vatandaş ile doğrudan iletişim kuran her çalışan bu eğitimi verimliliği arttırmak adına almalıdır.

Bu eğitim, aslında her kurumun, organizasyonun  çalışanlarına vermesi gereken bir eğitimdir. Çalışanların başarısını ve operasyonel başarıyı doğrudan arttıran bir eğitimdir.

Eğitim Süresi Nedir, Ne Zaman ve Nerede Başlıyor?

Eğitimin süresi 30 saattir.Eğitimin başlaması için en az 10 kursiyerin katılımı sağlanmalıdır. Açılış sayfamızdaki form ile ön kaydınızı yaptıktan sonra kurs ve zamanı konusunda bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

 • Kendini Fark Etme
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Toplumsal Olabilme
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Toplumsal Olabilme
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Toplumsal Beceriler
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Topluluk ve Dinamikleri
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • İletişim Risklerini Yönetme
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Neler Kazanacaksınız?
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok

Eğitmen

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İzmir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Balçova, Gaziemir, Karabağlar Halk Eğitim müdürlüklerinde, Gaziemir ve Balçova Belediyesinde ve özel kurumlarda diksiyon, yaratıcı drama ve uygulamalı tiyatro eğitimleri vermiştir.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0