Menü Kapat

Dijital Reklam (Google Facebook, Instagram)

Sayısal dijital ortamda reklam vermek ve yönetmek isteyenler için hazırlanmış bir eğitimdir.

Hızlandırılmış ve kısa bir kurs olması ile temel seviyede eğitimleri içerir. Daha ileri düzey eğitimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Katılımcıda Aranan Gereksinimler;

Bilgisayar kullanmayı bilen herkes eğitime katılabilir.

Eğitim Sonunda Katılımcı;

Dijital mecralarda (Google AdWords, Facebook, Instagram reklamları) reklam verecek, teknik analiz ve takip yapıp, raporlama yapabilecek; dahası bunu profesyonel biçimde yapıp mesleğiniz haline getirebilecektir.

Kimler Katılabilir?

Dijital mecralarda bulunan tüm firma ve şirketlerin reklam ve pazarlama ihtiyaçlarını profesyonel anlamda karşılama hedefi olan kişiler,

Reklam verme ihtiyacını uzman seviyesinde öğrenmek isteyen, internet ve web mecrasında tanıtım yapmayı öğrenmeyi hedefleyen, mevcut reklamlarını optimize etmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Eğitim Süresi Nedir, Ne Zaman ve Nerede Başlıyor?

Eğitimin süresi 10 saattir. Eğitimin başlaması için en az 5 kursiyerin katılımı sağlanmalıdır. Açılış sayfamızdaki form ile ön kaydınızı yaptıktan sonra kurs ve zamanı konusunda bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

 • Satış Ve Pazarlama Farkı
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Müşteri İle Anlaşmak Ve Sınırları Çizmek, Ayrıntıları Belirlemek
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Hedefleme, Yönelme Ve Reklam Hazırlığı
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok
 • Ayrıntılı Reklam Yapılandırma Seçenekleri Ve Optimal Olanı Belirleme
  Bu bölümde daha fazla bilgi yok

Eğitmen

2014 yılından bugüne, web sitesi tasarımı ve kurulumu, e-Ticaret siteleri için kurulum, reklam ve işletme, destek ve danışmanlık hizmetleri verdim. Bu bilgiler “İşimi İnternette Kuruyorum” adıyla kitaplaştı ve aynı içeriğin kurs/eğitim sürümünü de hazırladım.

Şimdiki hedef, genç nüfusun giderek artan şekilde kendi işini yapma ve iletişimle büyüme isteğinin destekçisi olarak kitlelerle buluşmak, Türkiye piyasasının ve toplumun gerçeklerine uygun şekilde hazırlanmış içerikle herkes için fayda yaratmaktır.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0